Kouzla,kouzla,jenom ona

30. července 2006 v 10:35 | Dodlov
Kouzla,kouzla...Ale neručím za ně!!!

Kouzlo míru
Pohádali ste se s kámoškou a teď se chcete usmířit?
Jak na to:Kupte sušenou mátu.Hrst dejte do hrnce,přelijte litrem vroucí vody a nechte 5min louhovat.Pak zceďte čaj do konvičky a nechte vychladnout.Tři dny po sobě vypij každé ráno a večer jeden šálek a mysli přitom na svoji kámošku.
Splnění přání
Tohle kouzlo je nejlepší provádět za úplňku.Na kousek papíru si napište své přání tak,aby vyloučilo jakoukoli možnost,že by mohlo někomu ublížit.Tento papírek pak přiložte na srdce.Pokud ji nosíte,třeba do podprsenky.Zapalte bílou svíci a k n si připravte misku s vodou,květ,nějakou vaši oblíbenou věc,peříčko,bílý kámen a bílou křídu.Křídou kolem sebe udělejte kruh,z něhož do skončení kouzlení nesmíte vystoupit.Kámen dejte sněrem na sever a říkejte při tom:Síly severu,pomozte mi! ,květ dejte na jih a říkejte:Síly jihu,pomoze mi! peříčko dejte na východ a říkejte:Síly východu,pomozte mi! a vaši oblíbenou věc na západ:Síly západu,pomozte mi!Pak vezměte papírek se přáním a nad miskou s vodou ho spalte.Pak svíčku hoďte do vody,pak svou oblíbenou věc,poté peříčko,pak květ a nakonec kámen.Poté recitujte:hvězdy z nebe,snášíme do svých očí,deseti smysly cítíme současně všemi živly,mimo časoprostor milujeme vše co je.
Přání by se mělo splnit do 3 měsíců.
Kouzlo-negativní emoce pryč
Jestliže jste pořádně naštvaní,rozzlobení atd. vyzkoušejte toto kouzlo.
Vezměte si do dlaní nějaký svůj oblíbený předmět a recitujte:Je rovina kde slova oněmí,kde plamen,vědoucích očí,rozněcuje horoucnost srdcí,kde sladká hudba ticha zaznívá na dně mlčení a kde vyprahlost pouští proměňujeme v plameny,je rovina kde souznějí smysly,kde nastává spojení významů dozrálého vína skutečnosti,kde dáváme přijímajíce plody květů nás samých a kde osvobozujeme nepřítomné hudbou zvuků slov zamlčených,znáš ten kraj duhových smyslů,znějících květin,stříbrozlatých dotyků,podzimního jara,neznámých bůžků shazujících růžky na čela beránků odpouštěj
hříchy
anděli.
Přitom byste měli cítit jak vás zaplavuje vlna pozitivní energie a jak odplouvá negativní.
Kouzlo odbourání své bolesti
Načrtněte si své tělo a tužkou si vyznačte oblast vaší bolesti.Pak si vezměte květ Bolehlavu a přiložte jej na obrázek na vyznačené místo.Pak to místo pokropte nechlorovanou vodou(z řeky atd.)a recitujte:Bolest mizí,slyším,bolest odplouvá,slyším,bolest je pryč,slyším,zastavuji čas,slyším,uzdravuji svět,slyším.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co byste chtěli v rubrice magie?

Kouzla 20.3% (13)
magické bytosti 17.2% (11)
Lektvary 31.3% (20)
Rituály 21.9% (14)
Ostatní(napište do komentářů co) 9.4% (6)

Komentáře

1 neznamka neznamka | 8. února 2008 v 19:14 | Reagovat

uprime nevis co magie je a nicis podstatu samu

2 Dodlovičovna Dodlovičovna | Web | 9. února 2008 v 8:55 | Reagovat

neznamka: vím, co je magie,ale mohu pravou magii prezentovat na blogu? Pravá magie si musí najít ke každýmu cestu sama a ten dotyčný k ní sám. Cokoli bych o ní dala na web, vyznělo by hloupě či by to byl jen slabý odvar. Proto jsem sem dala to, co vlastně není pravá magie, ale magií nějakou to přesto je. Víc by bylo všem naškodu. Lidé by si mohli ublížit a nejenom sobě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.