rituály

29. července 2006 v 19:43 | Dodlov
Rituály,rituály...Ale neručím za ně!!!

Obřad úplňku
Toto je jeden z mnoha obřadů, kterým můžete uctít měsíc a Velkou matku bohyni. Pokud máte možnost ho pravidelně vykonávat, dělejte to, jistě se to vyplatí :)
Za úplňku sestavíme kruh z kamenů a dovnitř postavíme čtyři svíce, každou umístíme k jedné ze čtyř světových stran. Do středu kruhu postavíme pohár s vodou. Potom svíce zapálíme a každému z vládců jedné světové strany se pokloníme, v kruhu ještě chvíli setrváme a meditujeme. Nakonec zvedneme pohár nad hlavu a vodu vypijeme. Voda totiž umocňuje magickou moc měsíce.

Probuzení věšteckých schopností

Tímto rituálem probudíme věštecké schopnosti ukryté v nás.
Potřebujeme džbán s vodou, kotlík, dvě purpurové svíce, kuřidlo s pelyňkem. Svíce zapálíme a kotlík do poloviny zaplníme vodou, aby byla příprava kompletní, do kuřidla vložíme byliny. Poklekneme před kotlík a obě ruce položíme na jeho strany. Nyní je velmi důležité intenzivně myslet na to, aby se probudily naše věštecké schopnosti. Při tom musíme pronést následující formuli :
"Odhal mi to,
co chci vidět.
Velká matko,
probuď můj zrak,
mojí mysl,
ať spatřím to,
po čem toužím."
V tento okamžik by se obrazy měly objevovat na hladině nebo v mysli. Tento rituál je dobré provést doma o samotě . Můžeme si k tomu vzít i aromalampu s eukalyptem.
Rituál stromů
Tento rituál slouží ke splynutí myslí.
Vymyslete nejvyššímu stromu ve svém okolí jméno,pak si k němu sedněte a meditujte.Můžete meditovat s ním,bude vás poslouchat.Když domeditujete,zatančete(nemusíte u něj,stačí třeba doma)na jeho oslavu tanec.
Pozitivní energie
Zapalte si svíčku.Do dlaní si vezměte darovaný předmět.Zavřete oči,uvolněte se,musíte cítit jak z předmětu proudí energie do vás.Až proud přestane proudit,jste pozitivní energií "natankovaní".
Obřad kamenů
Tento obřad slouží k odvrácení některých událostí,které by vás mohli potkat,k převzetí některých vlastností.
Může se provádět pouze když je obloha zatažená.Nasbíráte si 10 kamenů různých barev a velikostí.Sestavíte je do kruhu.Pak do kruhu vstoupíte a 10x řeknete slovo kámen.Pak začnete recitovat: Kamene,odvrať ode mne všechny strasti s tebou spojené,kamene,tvoříš skály,jež vydržely miliony let.Ať tedy do mě vstoupí tvé síly.
Pak z kruhu vystupte a všechny kameny hoďte za sebe.
Obřad Slunce
Slouží k oslavě Slunce a získání síly z něho.
Může se provádět pouze na den letního slunovratu v 12:30.Na krk si povězte šperk ve tvaru slunce(třeba keramický,papírový),vyjděte ven a postavte se tak,aby na vás svítilo Slunce.Natočte se směrem k němu a pozvedněte šperk.Recitujte: Slunce,Slunce,bez tebe by nebylo života na Zemi,s tebou také život zanikne.Vzdávám ti hold,tak mi dej trochu své síly,buď ti sláva,Slunce!
Pak polibte šperk.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co byste chtěli v rubrice magie?

Kouzla 20.3% (13)
magické bytosti 17.2% (11)
Lektvary 31.3% (20)
Rituály 21.9% (14)
Ostatní(napište do komentářů co) 9.4% (6)

Komentáře

1 MARTIN MARTIN | Web | 17. října 2007 v 23:30 | Reagovat

Lovec démonů ( exorcismus ) atd.

Martin Wszolek

http://mysteria.unas.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.